25LC256-I/SM
DigiKeyn tuotenumero
25LC256-I/SM-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
25LC256-I/SM
Kuvaus
IC EEPROM 256KBIT SPI 8SOIJ
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EEPROM Muisti IC 256Kbit SPI 10 MHz 8-SOIJ
EDA/CAD-mallit
25LC256-I/SM -mallit
Kellotaajuus
10 MHz
Syöttöjännite
2,5V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)