25LC160DT-I/SN | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 25LC160DT-I/SN |
Kuvaus | IC EEPROM 16KBIT SPI 10MHZ 8SOIC |
Valmistajan vakio toimitusaika | 6 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | EEPROM Muisti IC 16Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | 25LC160DT-I/SN -mallit |
Kategoria | Muistirajapinta SPI |
Valm. | Kellotaajuus 10 MHz |
Osan tila Aktiivinen | Syöttöjännite 2,5V – 5,5V |
DigiKey voi ohjelmoida Ei vahvistettu | Toimintalämpötila -40°C – 85°C (TA) |