25LC128-E/SN
DigiKeyn tuotenumero
25LC128-E/SN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
25LC128-E/SN
Kuvaus
IC EEPROM 128KBIT SPI 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EEPROM Muisti IC 128Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
EDA/CAD-mallit
25LC128-E/SN -mallit
Kellotaajuus
10 MHz
Pakkaustapa
Putki
Kirjoitussyklin pituus - sana, sivu
5ms
Syöttöjännite
2,5V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)