24LC025T-E/MNY on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Microchip Technology
Varastossa: 2 140
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Microchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
STMicroelectronics
STMicroelectronics
EEPROM Muisti IC 2Kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-TDFN (2x3)
24LC025T-E/MNY
DigiKeyn tuotenumero
24LC025T-E/MNY-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
24LC025T-E/MNY
Kuvaus
IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8TDFN
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
24LC025T-E/MNY -mallit
Kellotaajuus
400 kHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Syöttöjännite
2,5V – 5,5V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)