24LC025-I/ST
DigiKeyn tuotenumero
24LC025-I/ST-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
24LC025-I/ST
Kuvaus
IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EEPROM Muisti IC 2Kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-TSSOP
EDA/CAD-mallit
24LC025-I/ST -mallit
Kellotaajuus
400 kHz
Pakkaustapa
Putki
Syöttöjännite
2,5V – 5,5V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)