24LC025-E/MC on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Microchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
STMicroelectronics
Varastossa: 24 662
Tekniset tiedot
Samankaltainen
STMicroelectronics
EEPROM Muisti IC 2Kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-DFN (2x3)
24LC025-E/MC
DigiKeyn tuotenumero
24LC025-E/MC-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
24LC025-E/MC
Kuvaus
IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
24LC025-E/MC -mallit
Kategoria
Muistirajapinta
I2C
Valm.
Kellotaajuus
400 kHz
Pakkaustapa
Putki
Kirjoitussyklin pituus - sana, sivu
5ms
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöaika
900 ns
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Syöttöjännite
2,5V – 5,5V
Muistin tyyppi
Haihtumaton
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)