15KPA18CAE3/TR13 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Littelfuse Inc.
Varastossa: 1
Tekniset tiedot
Suora
Littelfuse Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Varastossa: 0
Samankaltainen
Comchip Technology
30,9V Puristusliitin 488,7A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko P600
15KPA18CAE3/TR13
DigiKeyn tuotenumero
15KPA18CAE3/TR13-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
15KPA18CAE3/TR13
Kuvaus
TVS DIODE 18VWM 30.9VC P600
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
488,7A
Valm.
Teho - pulssin huippu
15000W (15kW)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
18V
Pakkaus / kotelo
P600, Aksiaalinen
Jännite - läpilyönti (min)
20,11V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
30,9V