MHDB15SS on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
MH Connectors
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Encitech Connectors AB
Varastossa: 850
Tekniset tiedot
Encitech Connectors AB
Varastossa: 801
Assmann WSW Components
Varastossa: 0
Assmann WSW Components
JAE Electronics
15 napainen D-Sub Vastake, Naaraspistokkeet liitin
MHDB15SS
DigiKeyn tuotenumero
4672-MHDB15SS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MHDB15SS
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Laipan ominaisuus
Kotelo/kuori (kierteetön)
Valm.
Terminointi
Juotoskuppi
Sarja
Päämateriaali
Metalli
Pakkaustapa
Kaukalo
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Tina-nikkeli-pinnoite
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Liittimen malli
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Virtaluokitus (ampeeria)
5A
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
250V
Rivien lukumäärä
2
Väri
Musta
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT), Lasitäytteinen
Kuoren koko, liitinasettelu
2 (DA, A)
Kontaktin materiaali
Messinki
Kontaktin tyyppi
Signaali
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C