MLX91221KDC-ABR-020-RE
DigiKeyn tuotenumero
413-MLX91221KDC-ABR-020-RETR-ND - Rullattu teippi (TR)
413-MLX91221KDC-ABR-020-RECT-ND - Cut Tape (CT)
413-MLX91221KDC-ABR-020-REDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MLX91221KDC-ABR-020-RE
Kuvaus
CURRENT SENSOR HE 20A 8-SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 20A 1 kanavaa Hallin ilmiö Kaksisuuntainen 8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Kategoria
Lineaarisuus
±0,6%
Valm.
Syöttöjännite
3,135V – 3,465V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vasteaika
2µs
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö (maks.)
26mA
Mittaukseen
AC/DC
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Anturin tyyppi
Polarisaatio
Kaksisuuntainen
Virta - mittaus
Asennustyyppi
Kanavien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Lähtö
Ratiometrinen, Jännite
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Herkkyys
62,5mV/A
Päätuotenumero
Taajuus
DC – 300kHz