UF12AE23-BWHR
DigiKeyn tuotenumero
1570-1765-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UF12AE23-BWHR
Kuvaus
FAN AXIAL 120X38MM 230VAC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuulettimet Putkiaksiaali 230VAC Neliö - 120mm pit. x 120mm kork. Pallo 106,0CFM (2,97m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Kohina
46,0dB(A)
Valmistaja
Mechatronics Fan Group
Teho (wattia)
15,00W
Sarja
RPM
3100 RPM
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
2 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40 – 158°F (-40 – 70°C)
Jännite – nimellinen
230VAC
Hyväksyjä
CE, cUL, TUV, UL
Koko/mitat
Neliö - 120mm pit. x 120mm kork.
Paino
1,168 lbs (530 g)
Leveys
38,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,120A
Ilmavirtaus
106,0CFM (2,97m³/min)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Staattinen paine
0,350 in H2O (87,2 Pa)