MS8038H12B-FHR-2EM
DigiKeyn tuotenumero
1570-1899-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MS8038H12B-FHR-2EM
Kuvaus
FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 80mm pit. x 80mm kork. Pallo 120,5CFM (3,37m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Tuuletintyyppi
Valm.
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys
Sarja
Kohina
62,0dB(A)
Pakkaustapa
Irtotavara
RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
2 johtoa
Jännite – nimellinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
Koko/mitat
Neliö - 80mm pit. x 80mm kork.
Paino
0,391 lb (177,35 g)
Leveys
38,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
3,29A
Ilmavirtaus
120,5CFM (3,37m³/min)
Materiaali - kehys
Muovi
Staattinen paine
1,550 in H2O (385,0 Pa)