MR8025E24B-FSR
DigiKeyn tuotenumero
1570-1363-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MR8025E24B-FSR
Kuvaus
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 80mm pit. x 80mm kork. Pallo 67,0CFM (1,88m³/min) 2 johtoa
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys
Sarja
Kohina
44,2dB(A)
Terminointi
2 johtoa
Koko/mitat
Neliö - 80mm pit. x 80mm kork.
Leveys
25,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,200A
Ilmavirtaus
67,0CFM (1,88m³/min)
Staattinen paine
0,370 in H2O (92,2 Pa)