MR8025E12B1+6-FSR
DigiKeyn tuotenumero
1570-1332-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MR8025E12B1+6-FSR
Kuvaus
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 80mm pit. x 80mm kork. Pallo 67,0CFM (1,88m³/min) 4 johtoa
Kategoria
Tuuletintyyppi
Valm.
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys, PWM-ohjaus, Nopeusanturi (kierros)
Sarja
Kohina
44,2dB(A)
Pakkaustapa
Kotelo
RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
4 johtoa
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
CE, cUL, TUV, UL
Koko/mitat
Neliö - 80mm pit. x 80mm kork.
Paino
0,119 lb (53,98 g)
Leveys
25,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,400A
Ilmavirtaus
67,0CFM (1,88m³/min)
Materiaali - kehys
Muovi
Staattinen paine
0,370 in H2O (92,2 Pa)