MH4028H24B-RSR
MH4028H24B-RSR
MH4028H24B-RSR
DigiKeyn tuotenumero
1570-1959-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MH4028H24B-RSR
Kuvaus
FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 40mm pit. x 40mm kork. Pallo 21,1CFM (0,591m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Tuuletintyyppi
Valm.
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys, Ylikuumenemissuojaus (TOP)
Sarja
Kohina
52,0dB(A)
Pakkaustapa
Irtotavara
RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
2 johtoa
Jännite – nimellinen
Paino
0,089 lb (40,37 g)
Koko/mitat
Neliö - 40mm pit. x 40mm kork.
Virtaluokitus (ampeeria)
0,150A
Leveys
28,00mm
Materiaali - kehys
Muovi
Ilmavirtaus
21,1CFM (0,591m³/min)
Materiaali - terä
Muovi
Staattinen paine
0,880 in H2O (219,2 Pa)