LPH92B99-BWHR-PC
LPH92B99-BWHR-PC
LPH92B99-BWHR-PC
DigiKeyn tuotenumero
1570-1931-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LPH92B99-BWHR-PC
Kuvaus
EC FAN AXIAL 92 X 92 X 25MM W/PA
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuulettimet Putkiaksiaali 100 – 240VAC Neliö - 92mm pit. x 92mm kork. Pallo 56,0CFM (1,57m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys, Elektroninen virrankääntö (EC), Paryleenipinnoite
Kohina
44,0dB(A)
Sarja
Teho (wattia)
6,30W
Terminointi
2 johtoa
Jännite – nimellinen
100 – 240VAC
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP55 - pölyltä suojattu, vedenkestävä
Koko/mitat
Neliö - 92mm pit. x 92mm kork.
Paino
0,234 lb (106,14 g)
Leveys
25,50mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,060A
Ilmavirtaus
56,0CFM (1,57m³/min)
Jännitealue
90 – 264VAC
Staattinen paine
0,270 in H2O (67,3 Pa)