LPH92B99-BTHR
DigiKeyn tuotenumero
1570-1402-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LPH92B99-BTHR
Kuvaus
FAN AXIAL 92X25.5MM 100-240VAC
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuulettimet Putkiaksiaali 100 – 240VAC Neliö - 92mm pit. x 92mm kork. Pallo 56,0CFM (1,57m³/min) 2 riviliitintä
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys, Elektroninen virrankääntö (EC)
Kohina
44,0dB(A)
Sarja
Teho (wattia)
6,30W
Terminointi
2 riviliitintä
Jännite – nimellinen
100 – 240VAC
Toimintalämpötila
-40 – 158°F (-40 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 92mm pit. x 92mm kork.
Hyväksyjä
CE, cUL, TUV, UL
Leveys
25,50mm
Paino
0,234 lb (106,14 g)
Ilmavirtaus
56,0CFM (1,57m³/min)
Virtaluokitus (ampeeria)
0,060A
Staattinen paine
0,270 in H2O (67,3 Pa)