LPH92A99-BTHR
DigiKeyn tuotenumero
1570-1401-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LPH92A99-BTHR
Kuvaus
FAN AXIAL 92X38MM 100-240VAC
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuulettimet Putkiaksiaali 100 – 240VAC Neliö - 92mm pit. x 92mm kork. Pallo 68,0CFM (1,90m³/min) 2 riviliitintä
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys, Elektroninen virrankääntö (EC)
Valmistaja
Mechatronics Fan Group
Kohina
42,0dB(A)
Sarja
Teho (wattia)
5,50W
Pakkaustapa
Irtotavara
RPM
3500 RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
2 riviliitintä
Jännite – nimellinen
100 – 240VAC
Toimintalämpötila
-40 – 158°F (-40 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 92mm pit. x 92mm kork.
Hyväksyjä
CE, cUL, TUV, UL
Leveys
38,00mm
Paino
0,384 lb (174,18 g)
Ilmavirtaus
68,0CFM (1,90m³/min)
Virtaluokitus (ampeeria)
0,110A
Staattinen paine
0,290 in H2O (72,2 Pa)