G6015X24B1-RGR-CC-GB
DigiKeyn tuotenumero
1570-1626-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G6015X24B1-RGR-CC-GB
Kuvaus
FAN AXIAL 60X15.3MM 24VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 60mm pit. x 60mm kork. Pallo 24,0CFM (0,672m³/min) 3 johtoa
Kategoria
Tuuletintyyppi
Valm.
Ominaisuudet
Mukautuva pinnoitus, Nopeusanturi (kierros), Ylikuumenemissuojaus (TOP)
Sarja
Kohina
35,0dB(A)
Pakkaustapa
Irtotavara
RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
3 johtoa
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
CE, cUL, TUV, UL
Koko/mitat
Neliö - 60mm pit. x 60mm kork.
Paino
0,059 lb (26,76 g)
Leveys
15,30mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,130A
Ilmavirtaus
24,0CFM (0,672m³/min)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Staattinen paine
0,290 in H2O (72,2 Pa)