G6015X24B-AGR-EM
DigiKeyn tuotenumero
1570-1246-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G6015X24B-AGR-EM
Kuvaus
FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 60mm pit. x 60mm kork. Pallo 24,0CFM (0,672m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Ominaisuudet
Ylikuumenemissuojaus (TOP)
Valm.
Kohina
35,0dB(A)
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
2 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
CE, cUL, TUV, UL
Koko/mitat
Neliö - 60mm pit. x 60mm kork.
Paino
0,111 lb (50,35 g)
Leveys
15,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,130A
Ilmavirtaus
24,0CFM (0,672m³/min)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Staattinen paine
0,290 in H2O (72,2 Pa)