G6015X12B-RHR-EM
G6015X12B-RHR-EM
G6015X12B-RHR-EM
DigiKeyn tuotenumero
1570-1245-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G6015X12B-RHR-EM
Kuvaus
FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 60mm pit. x 60mm kork. Pallo 22,0CFM (0,616m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Tuuletintyyppi
Valm.
Kohina
39,0dB(A)
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
2 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
CE, cUL, TUV, UL
Koko/mitat
Neliö - 60mm pit. x 60mm kork.
Paino
0,111 lb (50,35 g)
Leveys
15,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,250A
Ilmavirtaus
22,0CFM (0,616m³/min)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Staattinen paine
0,300 in H2O (74,7 Pa)