G4020M24B-RSR-EM
DigiKeyn tuotenumero
1570-1228-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G4020M24B-RSR-EM
Kuvaus
FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 40mm pit. x 40mm kork. Pallo 9,0CFM (0,252m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Ominaisuudet
Ylikuumenemissuojaus (TOP)
Valm.
Kohina
26,0dB(A)
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
2 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
CE, cUL, TUV, UL
Koko/mitat
Neliö - 40mm pit. x 40mm kork.
Paino
0,062 lb (28,12 g)
Leveys
20,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,065A
Ilmavirtaus
9,0CFM (0,252m³/min)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Staattinen paine
0,150 in H2O (37,3 Pa)