F8025L12B-FSR-EM
F8025L12B-FSR-EM
F8025L12B-FSR-EM
DigiKeyn tuotenumero
1570-1238-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F8025L12B-FSR-EM
Kuvaus
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 80mm pit. x 80mm kork. Pallo 29,0CFM (0,812m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys, Lukitun roottorin suojaus
Valm.
Kohina
22,0dB(A)
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
2 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
CE, cUL, TUV, UL
Koko/mitat
Neliö - 80mm pit. x 80mm kork.
Paino
0,174 lb (78,93 g)
Leveys
25,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,090A
Ilmavirtaus
29,0CFM (0,812m³/min)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Staattinen paine
0,070 in H2O (17,4 Pa)