F8025H24B-FSR-L17
DigiKeyn tuotenumero
1570-1571-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F8025H24B-FSR-L17
Kuvaus
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 80mm pit. x 80mm kork. Pallo 39,0CFM (1,09m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Laakerin tyyppi
Pallo
Valm.
Tuuletintyyppi
Sarja
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys, Lukitun roottorin suojaus
Pakkaustapa
Irtotavara
Kohina
29,0dB(A)
Osan tila
Aktiivinen
RPM
Jännite – nimellinen
Terminointi
2 johtoa
Koko/mitat
Neliö - 80mm pit. x 80mm kork.
Hyväksyjä
CE, cUL, TUV, UL
Leveys
25,00mm
Paino
0,174 lb (78,93 g)
Ilmavirtaus
39,0CFM (1,09m³/min)
Virtaluokitus (ampeeria)
0,090A
Staattinen paine
0,120 in H2O (29,9 Pa)