E1225E12B-FSR
E1225E12B-FSR
E1225E12B-FSR
DigiKeyn tuotenumero
1570-1043-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
E1225E12B-FSR
Kuvaus
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 120mm pit. x 120mm kork. Pallo 93,0CFM (2,60m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Tuuletintyyppi
Valm.
Ominaisuudet
Ylikuumenemissuojaus (TOP)
Sarja
Kohina
44,0dB(A)
Pakkaustapa
Irtotavara
RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
2 johtoa
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
CE, cUL, TUV, UL
Koko/mitat
Neliö - 120mm pit. x 120mm kork.
Paino
0,434 lb (196,86 g)
Leveys
25,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,580A
Ilmavirtaus
93,0CFM (2,60m³/min)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Staattinen paine
0,280 in H2O (69,7 Pa)