1SS09-15.0
DigiKeyn tuotenumero
679-3741-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1SS09-15.0
Kuvaus
CAP SOLID COLOR BLACK 15MM
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Pyöreä Tunto Kytkimen hattu Musta Nepparikiinnitys
Kategoria
Väri
Musta
Valmistaja
MEC Switches
Valaisu
Ei valaistu
Sarja
Käyttöön seuraavan kanssa/liittyvät tuotteet
Multimec®-sarja
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Nepparikiinnitys
Osan tila
Aktiivinen
Koko
6,50mm halk. x 15,00mm kork.