TDR-480-48
DigiKeyn tuotenumero
1866-4911-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TDR-480-48
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 480W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 48V 10A
Kategoria
Teho (wattia)
480W
Valmistaja
MEAN WELL USA Inc.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Sovellukset
Teollinen, ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
93%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulon tyyppi
AC
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
5,06" pit. x 3,37" lev. x 4,93" kork. (128,5mm x 85,5mm x 125,2mm)
AC-jännite - tulo
340 – 550 VAC (3-vaihe)
Hyväksyjä
CB, CE, cULus
Jännite - lähtö 1
48V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Virta - lähtö (maks.)
10A