SPV-300-48
DigiKeyn tuotenumero
1866-4873-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SPV-300-48
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 300W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 88 – 264VAC, 124 – 370VDC Tulo
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
86,5%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-20°C – 65°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Etäkäynnistys ja -sammutus, Yleistulo
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
8,46" pit. x 4,53" lev. x 1,97" kork. (215,0mm x 115,0mm x 50,0mm)
Jännite - tulo
88 – 264VAC, 124 – 370VDC
Hyväksyjä
CB, CE, cURus, TUV
Jännite - lähtö 1
48V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
6.25 A