RSP-320-24
DigiKeyn tuotenumero
1866-4265-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RSP-320-24
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 322W
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 88 – 264VAC, 124 – 370VDC Tulo
EDA/CAD-mallit
RSP-320-24 -mallit
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
0.89
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Yleistulo
Koko/mitat
8,46" pit. x 4,53" lev. x 1,18" kork. (215,0mm x 115,0mm x 30,0mm)
Jännite - tulo
88 – 264VAC, 124 – 370VDC
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cURus, TUV
Jännite - lähtö 1
24V
Sähkövirta - lähtö 1
13.4 A