PSP-600-24
DigiKeyn tuotenumero
1866-3919-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSP-600-24
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 600W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 88 – 264VAC, 124 – 370VDC Tulo
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
86%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus, Yleistulo
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
6,69" pit. x 4,72" lev. x 3,66" kork. (170,0mm x 120,0mm x 93,0mm)
Jännite - tulo
88 – 264VAC, 124 – 370VDC
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cURus, TUV
Jännite - lähtö 1
24V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
25 A