NSP-500-24
DigiKeyn tuotenumero
1866-NSP-500-24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NSP-500-24
Kuvaus
AC/DC 24V 21A
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 85 – 305 VAC, 120 – 431 VDC Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
Kodinkoneet, ITE (kaupallinen), laboratorio, lääketieteellinen
Sarja
Jännite - erotus
4.2 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
94%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Ominaisuudet
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
85 – 305 VAC, 120 – 431 VDC
Koko/mitat
7,83" pit. x 3,90" lev. x 1,61" kork. (199,0mm x 99,0mm x 41,0mm)
Jännite - lähtö 1
24V
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cULus, cURus, EAC, UKCA, UL
Sähkövirta - lähtö 1
21 A