MPM-90-12ST
DigiKeyn tuotenumero
1866-MPM-90-12ST-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPM-90-12ST
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 80W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 80 – 264VAC, 113 – 370VDC Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, Lääketieteellinen
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
92%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-30°C – 80°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
4,29" pit. x 2,05" lev. x 1,32" kork. (109,0mm x 52,0mm x 33,5mm)
Jännite - tulo
80 – 264VAC, 113 – 370VDC
Hyväksyjä
CB, CE, cURus, EAC, TUV
Jännite - lähtö 1
12V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
6.7 A