LOP-200-12
DigiKeyn tuotenumero
1866-LOP-200-12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LOP-200-12
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 140W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 80 – 264VAC, 113 – 370VDC Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
92,5%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 80°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Avoin kehys
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, PFC, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
80 – 264VAC, 113 – 370VDC
Koko/mitat
4,00" pit. x 2,00" lev. x 1,00" kork. (101,6mm x 50,8mm x 25,4mm)
Jännite - lähtö 1
12V
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA
Sähkövirta - lähtö 1
11.7 A