IRM-30-5ST
DigiKeyn tuotenumero
1866-3052-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IRM-30-5ST
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 5V 30W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5V 85 – 305VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IRM-30-5ST -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
83%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Yleistulo
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
3,58" pit. x 1,56" lev. x 1,12" kork. (91,0mm x 39,5mm x 28,5mm)
Jännite - tulo
85 – 305VAC
Hyväksyjä
CB, CE, cURus, TUV
Jännite - lähtö 1
5V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
6 A