HSP-200-4.2
DigiKeyn tuotenumero
1866-2787-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HSP-200-4.2
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 4.2V 168W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu, Suojapinnoitettu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 4,2V 90 – 264VAC, 127 – 370VDC Tulo
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
0.88
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Yleistulo
Tyyppi
Koteloitu, Suojapinnoitettu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
8,27" pit. x 2,44" lev. x 1,22" kork. (210,0mm x 62,0mm x 31,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC, 127 – 370VDC
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cURus, TUV
Jännite - lähtö 1
4,2V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
40 A