GST90A48-P1M
DigiKeyn tuotenumero
1866-2158-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GST90A48-P1M
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 90W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
48V 90 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GST90A48-P1M -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Valmistaja
MEAN WELL USA Inc.
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
Taso VI
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,5mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 11,0mm
Malli
Työpöytä (luokka I)
Johdon pituus
47,2" (1,20m)
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
5,71" pit. x 2,36" lev. x 1,26" kork. (145,0mm x 60,0mm x 32,0mm)
Lähtöjännite
48V
Hyväksyjä
BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM
Virta - lähtö (maks.)
1,87A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
90 W