ELG-150-48D2
DigiKeyn tuotenumero
1866-ELG-150-48D2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ELG-150-48D2
Kuvaus
LED AC/DC DRIVER 150W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3,13A 48V Vakiovirta, Jännite LED-ohjaimet AC-DC-muunnin Topologia 1 Lähtö
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
3,13A
Valmistaja
MEAN WELL USA Inc.
Teho (wattia)
150 W
Sarja
Jännite - erotus
3.75 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Ominaisuudet
OCP, OTP, OVP, SCP
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Luokitukset
IP67
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 90°C
Tyyppi
Vakiovirta, Jännite
Tehokkuus
90%
Topologia
AC-DC-muunnin
Terminointityyppi
Johdot
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
7,68" pit. x 2,48" lev. x 1,40" kork. (195,0mm x 63,0mm x 35,5mm)
Tulojännite (min.)
100VAC
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, KC, RCM
Tulojännite (maks.)
305VAC
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjännite
48V