EDR-120-12
DigiKeyn tuotenumero
1866-1440-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EDR-120-12
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 120W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC tai DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 12V 10A
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
10A
Valmistaja
MEAN WELL USA Inc.
Teho (wattia)
120W
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Sovellukset
Teollinen, ITE (kaupallinen)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
85%
Tulon tyyppi
AC tai DC
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
1
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yleistulo
AC-jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
4,47" pit. x 1,57" lev. x 4,93" kork. (113,5mm x 40,0mm x 125,2mm)
DC-jännite - tulo (min.)
127V
Hyväksyjä
CB, CE, cULus, RCM, TUV
DC-jännite - tulo (maks.)
370V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Jännite - lähtö 1
12V