DKMW30G-12
DigiKeyn tuotenumero
1866-1363-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DKMW30G-12
Kuvaus
DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 12V -12V 1,25A, 1,25A 18V - 75V Tulo
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
1,25A, 1,25A
Valm.
Teho (wattia)
30 W
Sarja
Jännite - erotus
1.5 kV
Pakkaustapa
Putki
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Tyyppi
Eristetty moduuli
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
2
Tehokkuus
0.88
Tulojännite (min.)
18V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (maks.)
75V
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Jännite - lähtö 1
Koko/mitat
1,00" pit. x 1,00" lev. x 0,40" kork. (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)