SMAJ6.5CA
DigiKeyn tuotenumero
3372-SMAJ6.5CATR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
MDD
Valmistajan tuotenumero
SMAJ6.5CA
Kuvaus
TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AC
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
11,2V Puristusliitin 35,7A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
11,2V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
35,7A
Sarja
Teho - pulssin huippu
400W
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
6,5V
Jännite - läpilyönti (min)
7,22V