ESD5Z12V
DigiKeyn tuotenumero
3372-ESD5Z12VTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
MDD
Valmistajan tuotenumero
ESD5Z12V
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM SOD523
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puristusliitin 5A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-523
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
174W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
Kyllä
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
35pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
1
12V
Pakkaus / kotelo
SOD-523
Jännite - läpilyönti (min)
14,1V