HBWS1608-R27J
DigiKeyn tuotenumero
5262-HBWS1608-R27JTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5262-HBWS1608-R27JCT-ND - Cut Tape (CT)
5262-HBWS1608-R27JDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HBWS1608-R27J
Kuvaus
FIXED IND 270NH 170MA 1.8 OHM
Tarkka kuvaus
270 nH Suojaamaton Kierresuojattu Induktori 170 mA 1,8Ohm maks. 0603 (1608 metrinen)
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
1,8Ohm maks.
Valm.
Q taajuudella
30 @ 100MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
1GHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 MHz
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,041" lev. (1,60mm x 1,05mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,041" (1,05mm)