HBWS1608-R21J
DigiKeyn tuotenumero
5262-HBWS1608-R21JTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5262-HBWS1608-R21JCT-ND - Cut Tape (CT)
5262-HBWS1608-R21JDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HBWS1608-R21J
Kuvaus
FIXED IND 210NH 200MA 1.7 OHM
Tarkka kuvaus
210 nH Suojaamaton Kierresuojattu Induktori 200 mA 1,7Ohm maks. 0603 (1608 metrinen)
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
1,7Ohm maks.
Valm.
Q taajuudella
27 @ 100MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
1GHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 MHz
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,041" lev. (1,60mm x 1,05mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,041" (1,05mm)