HBWS1608-R21J | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | HBWS1608-R21J |
Kuvaus | FIXED IND 210NH 200MA 1.7 OHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 210 nH Suojaamaton Kierresuojattu Induktori 200 mA 1,7Ohm maks. 0603 (1608 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | DC-resistanssi (DCR) 1,7Ohm maks. |
Valm. | Q taajuudella 27 @ 100MHz |
Sarja | Taajuus - itseresonoiva 1GHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 MHz |
Toleranssi ±5% | Koko/mitat 0,063" pit. x 0,041" lev. (1,60mm x 1,05mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,041" (1,05mm) |