HBWS1608-R18J | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | HBWS1608-R18J |
Kuvaus | FIXED IND 180NH 240MA 1.25 OHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 180 nH Suojaamaton Kierresuojattu Induktori 240 mA 1,25Ohm maks. 0603 (1608 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | DC-resistanssi (DCR) 1,25Ohm maks. |
Valm. | Q taajuudella 30 @ 100MHz |
Sarja | Taajuus - itseresonoiva 1GHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 MHz |
Tyyppi Kierresuojattu | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Materiaali - ydin | Pakkaus / kotelo 0603 (1608 metrinen) |
Induktanssi | Valmistajan laitepakkaus 0603 (1608 metrinen) |
Toleranssi ±5% | Koko/mitat 0,063" pit. x 0,041" lev. (1,60mm x 1,05mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,041" (1,05mm) |