HBWS1608-R18J
DigiKeyn tuotenumero
5262-HBWS1608-R18JTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5262-HBWS1608-R18JCT-ND - Cut Tape (CT)
5262-HBWS1608-R18JDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HBWS1608-R18J
Kuvaus
FIXED IND 180NH 240MA 1.25 OHM
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
180 nH Suojaamaton Kierresuojattu Induktori 240 mA 1,25Ohm maks. 0603 (1608 metrinen)
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
1,25Ohm maks.
Valm.
Q taajuudella
30 @ 100MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
1GHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 MHz
Tyyppi
Kierresuojattu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
0603 (1608 metrinen)
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,041" lev. (1,60mm x 1,05mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,041" (1,05mm)