HBWS1608-R15J
DigiKeyn tuotenumero
5262-HBWS1608-R15JTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5262-HBWS1608-R15JCT-ND - Cut Tape (CT)
5262-HBWS1608-R15JDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HBWS1608-R15J
Kuvaus
FIXED IND 150NH 280MA 920 MOHM
Tarkka kuvaus
150 nH Suojaamaton Kierresuojattu Induktori 280 mA 920mOhm maks. 0603 (1608 metrinen)
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
920mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
35 @ 150MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
1GHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
150 MHz
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,041" lev. (1,60mm x 1,05mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,041" (1,05mm)