HBWS1608-9N5J
DigiKeyn tuotenumero
5262-HBWS1608-9N5JTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5262-HBWS1608-9N5JCT-ND - Cut Tape (CT)
5262-HBWS1608-9N5JDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HBWS1608-9N5J
Kuvaus
FIXED IND 9.5NH 700MA 135 MOHM
Tarkka kuvaus
9.5 nH Suojaamaton Kierresuojattu Induktori 700 mA 135mOhm maks. 0603 (1608 metrinen)
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
135mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
28 @ 250MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
4,5GHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
250 MHz
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,041" lev. (1,60mm x 1,05mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,041" (1,05mm)