HBWS1608-7N5J | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | HBWS1608-7N5J |
Kuvaus | FIXED IND 7.5NH 700MA 106 MOHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 7.5 nH Suojaamaton Kierresuojattu Induktori 700 mA 106mOhm maks. 0603 (1608 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | DC-resistanssi (DCR) 106mOhm maks. |
Valm. | Q taajuudella 28 @ 250MHz |
Sarja | Taajuus - itseresonoiva 4,8GHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 250 MHz |
Toleranssi ±5% | Koko/mitat 0,063" pit. x 0,041" lev. (1,60mm x 1,05mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,041" (1,05mm) |