HBWS1608-12NJ
DigiKeyn tuotenumero
5262-HBWS1608-12NJTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5262-HBWS1608-12NJCT-ND - Cut Tape (CT)
5262-HBWS1608-12NJDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HBWS1608-12NJ
Kuvaus
FIXED IND 12NH 700MA 130 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 nH Suojaamaton Kierresuojattu Induktori 700 mA 130mOhm maks. 0603 (1608 metrinen)
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
130mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
35 @ 250MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
4GHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
250 MHz
Tyyppi
Kierresuojattu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
0603 (1608 metrinen)
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,041" lev. (1,60mm x 1,05mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,041" (1,05mm)