HBLS1005-R18J_M | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | HBLS1005-R18J_M |
Kuvaus | FIXED IND 180NH 150MA 3.38 OHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 180 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 150 mA 3,38Ohm maks. 0402 (1005 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | DC-resistanssi (DCR) 3,38Ohm maks. |
Valm. | Q taajuudella 8 @ 100MHz |
Sarja | Taajuus - itseresonoiva 500MHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 MHz |
Tyyppi Monikerroksinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Materiaali - ydin | Pakkaus / kotelo 0402 (1005 metrinen) |
Induktanssi | Valmistajan laitepakkaus 0402 (1005 metrinen) |
Toleranssi ±5% | Koko/mitat 0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,022" (0,55mm) |